1985 yılında Malatya Cumhuriyet Çarşısı’nda faaliyetlerine başlayan Ortaklar Kuyumculuk, sektörün hedefleri doğrultusunda toptan ve perakende satış faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Uzun yıllardan beri Malatya’da hizmet gösteren firmamız, güler yüzlü ekibiyle mutluluğunuza ortak oluyor. İstek ve beklentilerinizi anlayarak en güzel modellerini beğeninize sunan ekibimiz; alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Sektörde ciddiliği ve saygınlığı ile bilinen firmamız "kaliteli hizmet – mutlu müşteri" prensibiyle yola çıkıp bu alanda kendisini sürekli geliştirmektedir.

Altın ve mücevherin ışıltılı dünyasında, sevdiklerinize en güzel hediyeyi seçerken uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Alışverişinizi yaparken müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan firmamız çalışanları sizlere yardımcı olmaktan büyük keyif alacaktır.

Takılar sevdiğiniz kişiyle olan bağınızı simgeleyen en şık ve anlamlı ayrıntılardan bir tanesi. Bu nedenle birçok seçenek içinden seçim yapmanın ne kadar zor olacağını da tahmin ediyoruz. Yapacağımız ön görüşmelerde zevkinizi ve tarzını belirleyerek zaman kaybını sıfıra indiriyoruz.

Firmamız geleceğe yönelik yatırımlarınızda ve birikimleri değerlendirme konusunda yine uzman ekibi ile daima yanınızda yer almaktadır.

 

İçerik Albümleri